Dodávky materiálů

Dodáváme kolejnice, upevňovací systémy, svěrky, zálivkové hmoty, nárazníky, břemenové elektro magnety, rádiové dálkové ovládání, kola a ocelové konstrukce v mezinárodním teritoriu.

Dodáváme certifikované kolejnice pro železniční, tramvajové a jeřábové dráhy, regálové zakladače, a také důlní a speciální profily dle zadání zákazníků.

Dodávky kolejnic

železniční, tramvajové, jeřábové, regálové zakladače, důlní, speciální

Zálivkové hmoty na bázi cementu rychle tuhnoucí, samonivelační, nesmršťující, vhodné pro podlití těžkých strojů, kolejnic a kotevních šroubů.

Upevňovací systémy, svěrky a podložky

Pro železniční, tramvajové, jeřábové, regálové zakladače

Železniční a jeřábové upevňovací systémy, svěrky a podložky Gantry Rail, Gantrex, Gantrail, VE, VO, VM s nebo bez pružného nosu s možností rektifikace.

Zálivkové hmoty

vysokopevnostní, rychletuhnoucí, samonivelační

Gantry Rail Nárazníky pro železnice, vagóny, jeřáby, pojezdové vozíky, vlečky, regálové zakladače, nakládací rampy, kontejnerové překladiště a přístavy.

Nárazníky

hydraulicko-plynové, pružinové, gumové, ocelové

Břemenové elektromagnety a elektropermanentní magnety pro různé aplikace. Pro sochory, bramy, plechy, profily, šrot, kolejnice a jiné.

Břemenové elektro magnety

dle aplikace do 550°C: sochory, bramy, plechy profily, šrot, kolejnice a jiné

Rádiové dálkové ovládání tlačítkové nebo joystickové pro jeřáby, magnety, pojezdové soupravy, vozíky, pracovní stroje, dopravníkové pásy, navijáky a jiné.

Rádiové dálkové ovládání

pro pracovní stroje, jeřáby a jiná zařízení

Kola ocelová, kovaná, s nákolky, bez nákolků pro jeřáby, pojezdové vozíky, dopravní vozíky, vlečky, opravárenské vozy v kvalitě a tvrdosti dle požadavku.

Kola

pro pojezdové vozíky, jeřáby

Ocelové konstrukce – výroba montáž, demontáž, dodávky HEA, HEB, I, U profilů, kotevních šroubů, plechů dle zadání, svařování 111, 114, 135 a pálení plazmou.

Ocelové konstrukce

profily: HEA, HEB, plechy a ostatní

Potřebujete rychlé dodání?

U nás jste na správném místě!

Kontaktujte nás

Ochrana osobních údajů

10 + 4 =

Gantry Rail s.r.o.

Bavorská 856/14, Prague 5, 155 00

info@gantryrail.com

+420 224 453 530

Ing. Jozef Mráz