Reference

Jsme rádi, že můžeme obdržet od našich zákazníků pozitivní reference za kvalitně provedenou práci. Děkujeme.

Kolejnice

Upevňovací systémy,svěrky a podložky

Břemenové elektromagnety

Klientské reference

“Funkce kolejnicové techniky s našimi vozíkovými systémy fungují bezchybně. Firma Gantry Rail navíc velmi pružně reaguje na požadavky při vývoji jednání, na vývoj technické koncepce včetně cen i na změnu termínů. Dodávky od fa Gantry Rail s.r.o. nebyly našimi zadavateli nikdy reklamované. Realizace zakázek provádíme opakovaně z důvodu spolehlivosti – dodržování termínů a celkové kvality od dodaného materiálu až po provedené práce.”

Klient

2016

“Opravy jeřábových drah pod vedením Ing. Mráze probíhaly vždy bez jakýchkoliv komplikací, montážní práce byly provedeny na kvalitativně vysoké úrovní s flexibilním přístupem vždy dle podepsaných smluv o dílo. Následně po opravě byl prováděn servis JD přesně dle dohody a k naší plné spokojenosti. V případě dalšího našeho výběrového řízení firmu Gantry Rail opět oslovíme.”

Klient

2017

“Naše společnost spolupracuje s firmou Gantry Rail již několik let. Firma Gantry Rail u nás opravovala několik JD a provádí i pravidelné servisní práce včetně svařování kolejnic a ocelových konstrukcí. Máme s ní podepsanou i celoroční servisní smlouvu v této oblasti. Spolupráci s firmou Gantry Rail  hodnotím jako úspěšnou, pokládám ji za vysoce kvalifikovaného a spolehlivého dodavatele materiálu a následných montážních prací. S touto firmou hodláme spolupracovat i v budoucnou.”

Klient

2018

Jsme členém České hospodářské komory

Jsme ověřená firma s dlouholetou tradicí

Naleznete nás také na:

Reference 1

Komora.cz

Reference 2

Idatabáze.cz

Reference 3

Evropská databanka.cz

Reference 4

Živé Firmy.cz

Reference 5

Kompass.cz

Máte konkrétní projekt ?

Ozvěte se nám.

Kontaktujte nás

Ochrana osobních údajů

13 + 8 =

Gantry Rail s.r.o.

Bavorská 856/14, Prague 5, 155 00

info@gantryrail.com

+420 224 453 530

Ing. Jozef Mráz